جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

داد از آن اختیار که تورا از حسین زمان جدا کند - محمدصادق محمدزاده

  بسمه تعالی

  حکایت عجیبیست، احساس و لمس خطر در نزدیکترین فاصله ممکن اما آب در آسیاب دشمن ریختن و پارو برای کلک دشمن زدن ...

  این روزها اخبار اسف بار وقایع و حوادث رخ داده در منی و مکه از یک سو و بار ظلم رواشده در حق همسایگان مظلوممان به جرم شیعه علی(ع) بودن از سوی دیگر قرار و طاقت را سخت غیرممکن کرده و خون انسان های آزاده را به جوش می آورد .

  در این میان هنوز هستند خس و خاشاکی که از روی جهل و نادانی شعار نه غزه نه لبنان سر       می دهند و قضاوتش سخت نیست که در هنگام خطر برای میهن حتی جان ناقابلشان نیزبکار مملکت نمی آید و شعار جانم فدای ایران فقط بهانه اییست برای حضور در خیابان و اعتراض واهی به آنچه عالم به انجام آن نیستند . هنوز هستند ناکسانی که در کوره دشمن بدمند و بازهم وجود نامبارکشان که دل در گروه   گره افتادن در کار مردم سراسر شعور این مرز و بوم دارد بدجوری برای یزیدیان عالم بدرقصی می کند کسانی که اگر لازم بدانند بازهم هلهله کنان عزای آقای عالم را به شادی و پایکوبی می گذرانند، تفکر کربلا را بالای نیزه می برند و نمکدان حسین(ع) میشکنند . آنهایی که به هر بهانه ای بیرق مخالفت با این نظام مقدس را بر می دارند و قدم و قلم نامبارکشان جز در دامان عقرب جراره و دشمن خونخواره ی این مملکت به حرکت در نمی آید .نالایقفانی که جز جهل و تعصب عرب جاهلیت را به ارث نبرده اند و برایشان فرقی نمی کند خاک پاک میهنشان جولانگاه مغول باشد یا به توبره سگان هار امروزی که دور تا دورمان را محاصره کرده اند کشیده شود .

  برادر و خواهرم؛ امروز روز سخت امتحان ولایت پذیری و تبعیت از امام است .با قلم و قدم و سادتان سخت پیگیر وظایف اعتقادی و انسانی خود باشید که فردای قیامت رو در رو شدن با خوبان عالم بس تاوان دارد و اینجا باید هزینه اش را پرداخته باشیم .

  به قول شهید آوینی سید شهیدان اهل قلم: مپندارید که تنها عاشوراییان را بدان بلا آزموده اند و لا غیر، صحرای بلا به وسعت تمام تاریخ است، ای دل تو چه میکنی؟ میمانی یا میروی ؟ داد از آن اختیار که تو را از حسین زمان جدا کند ...

  برادر کوچک شما- محمدصادق محمدزاده

   

   

   


  این مطلب تا کنون 18 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 19 مهر 1394
  منبع
  برچسب ها : دشمن ,حسین ,عالم ,محمدصادق محمدزاده ,حسین زمان ,هنوز هستند ,
  داد از آن اختیار که تورا از حسین زمان جدا کند - محمدصادق محمدزاده

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 10 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر